
Wat een warmte nog aan het einde van de maand augustus zeg! Iedereen kan wel wat verkoeling gebruiken toch? Dat is een ding wat zeker is. Om je daar een beetje bij te helpen heb ik een heerlijke koele versnapering voor jou en je kids. Zo gepiept en lekker dat het is. Onze kindjes waren in ieder geval enthousiast!
Wat heb je nodig?
- Griekse yoghurt
- 1 tl vanille extract
- Fruit naar keuze
Hoe maak je het?
Als eerste pak je een schaal die lekker groot is (maar die wel in je vriezer past;)) en bekleed deze met bakpapier.
Meng de vanille extract door de griekse yoghurt en verspreidt deze vervolgens in de schaal.
Verdeel het fruit erover en zet de schaal in de vriezer. Na ongeveer 3 uurtjes kan je de yoghurtplak eruit halen en er echte repen van snijden of breken.


Mmmm, als dit niet afkoelen is?! Ook super leuk om door je kindjes zelf te laten maken trouwens. Als variatie kan je dit ook in een muffinbakvorm doen, dan heb je meteen leuke rondjes.
Succes!
2 Comments
Nina
30 augustus 2019 at 07:33Wauw…dat ziet er heerlijk uit! Welke hoeveelheden heb je gebruikt?
Zin in anders!
7 september 2019 at 12:24Ik heb het op gevoel gedaan Nina. Ligt eraan hoeveel repen je wilt hebben. 1/2 tl vanille extract eerst mee beginnen als je niet al te veel maakt en tussendoor even proeven of dit voldoende is. Succes!